KONST / Litografier / Litografi 7884369
*
nr 788 4369
Litografi
Karta, Sverige/Norge, bladets mått: 53 x 39
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 oktober 2012
kl 18:34:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/10 20:31:17
1
100 kr
28/10 19:37:33
2
Vinnande bud
29/10 18:00:00
3
250 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk grafik karta kartor litografi litografier norden nordeuropa norge norsk skandinavien skandinavisk sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28
*
Litografi
nr 788 4369
Litografi
Karta, Sverige/Norge, bladets mått: 53 x 39
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 oktober 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/10 20:31:17 | 1 | 100 kr |
28/10 19:37:33 | 2 | Vinnande bud |
29/10 18:00:00 | 3 | 250 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk grafik karta kartor litografi litografier norden nordeuropa norge norsk skandinavien skandinavisk sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28